Lena Barde - Výroba plaviek, výroba športových odevov, predaj silonkového materiálu a papúč

Conte

STYLE

STYLE

Pančuchové nohavice Style tvarujú postavu a dodávajú jej štíhlosť. Majú zoštíhľujúci sed a pohodlný bavlnený klin. Dostupné v hrúbkach 20 a 40 Den. 

 

Tango

Tango

Pančuchové nohavice Tango sú vyrobené Polyamidu a Lycry. Vďaka veľkej elasticite sú mimoriadne pohodlné. Plochý šev v hornej časti sa nebude otláčať pod tenkým priliehajúcim odevom. Charakteristickou vlastnosťou série Tango je rovnomerná priehľadnosť na celej dĺžke pančuchových nohavíc. Dostupné v hrúbkach 20 a 40 Den.

 

 

TOP

TOP

Pančuchové nohavice zo série Top majú široký elastický pás, ktorý ich pohodlne udrží na bedrách. Majú komfortný plochý šev a bavlnený klin. Vďaka veľkej elasticite Vám doprajú vysoké pohodlie. Dostupné v hrúbkach 20 a 40 Den.
 
 
TRIUMF MICROFIBRA

TRIUMF MICROFIBRA

Pančuchové nohavice Triumf sú vyrobené novou technológiou dvojvrstvového úpletu – mäkká vrstva prilieha ku koži a vonkajšia neprepúšťa chlad. Vyrobené z polyamidu a Lycry 3D, ktorá zvyšuje pružnosť pančuchových nohavíc. Dostupné v hrúbkach 80, 150, 220 Den.

 

X-PRESS

X-PRESS

Pančuchové nohavice X-press poskytujú dokonalý tvarujúci efekt. Široká elastická guma dvíha zadok a zoštíhľuje brucho. Majú rovnomerne rozložený sťah a masážny efekt. Dostupné v hrúbkach 20 a 40 Den.