Lena Barde - Výroba plaviek, výroba športových odevov, predaj silonkového materiálu a papúč

Conte

 PRESTIGE 12 den

PRESTIGE 12 den

pančuchové nohavice Prestige sú vyrobené z vysoko kvalitného multifilamentového elastického vlákna, ktoré zabezpečuje komfort pri nosení. Nemajú zvýraznený sed, majú pohodlný bavlnený klin a ploché švy. Sú vyrobené z Polyamidu a Lycry. Dostupné v hrúbkach 12, 20, 40 a 70 Den.

 

 

ACTIVE

ACTIVE

Pančuchové nohavice Active majú zosilnenú hornú časť s rozloženou intenzitou sťahu po celej dĺžke nohy. Majú pohodlný bavlnený klin a spevnenú špičku. Dostupné v hrúbkach 20, 40 a 70 Den.

 

 

BIKINI

BIKINI

Pančuchové nohavice Bikini majú elegantný čipkovaný sed, ktorý ideálne prilieha k telu. Dostupné v hrúbkach 20 a 40 Den.

 

COLOURS LEGGINS MICROFIBRA

COLOURS LEGGINS MICROFIBRA

Matné elastické legíny s nízkym driekom, plochým švíkom a bavlneným klinom.
 
COLOURS TOP MICROFIBRA

COLOURS TOP MICROFIBRA

Matné pančuchové nohavice a legíny Colourssú vyrobené z polyamidu a Lycry. Majú pohodlný bavlnený klin a plochý šev. Dostupné v rôznych farebných vyhotoveniach.
CONTROL

CONTROL

Pančuchové nohavice Control zoštíhľujú driek, majú rovnomerne rozložený sťah. Sú pohodlné, s bavlneným klinom a zosilnenou hornou časťou predlženou k bedrám. Dostupné v hrúbkach 20 a 40 Den. 

 

 

 

COTTON COMFORT

COTTON COMFORT

Cotton sú elastické, bavlnené pančuchové nohavice z vlákna Lycra 3D. Majú anatomickú pätu a bavlnený klin. S vysokým sedom, dostupné v hrúbkach 150, 250 a 400 Den.

 

 

COTTON LEGGINS 250

COTTON LEGGINS 250

Bavlnené legíny, teplé, pohodlné a komfortné.